Ne dėl šlovės tas darbas, ne dėl garso. Dėl besimokančiųjų naudos. Justinas Marcinkevičius

TARPTAUTINIS FUDOKAN KARATE SEMINARAS

NERINGOS GIMNAZIJOS REZULTATŲ ATASKAITOS

KVIETIMAS Į MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO ŠVENTĘ

Tarptautinė kalbų mokymosi stovykla Čekijoje

Gegužės 9 - 18 dienomis Neringos gimnazijos dešimt aštuntokų ir mokytojos Audronė Buržinskienė bei Rovena Šerpetauskienė dalyvavo Tarptautinėje kalbų mokymosi stovykloje I-TALC Čekijoje (Odry mieste). Mokiniai kartu su ERASMUS+ KA2 projekto partneriais iš Ispanijos, Turkijos, Rumunijos, Makedonijos, Prancūzijos, Čekijos gilino užsienio kalbos žinias, sportavo, dalyvavo meninėje veikloje, vyko į pažintines – turistines išvykas.

Projekto koordinatorė Albina Stūrienė

Nuotraukos iš stovyklos čia...

KVIETIMAS Į PASKUTINIO SKAMBUČIO ŠVENTĘ

Žaliosios vėliavos įteikimas

Žaliosios vėliavos įteikimas

2016 m. gegužės 16 d. Neringos gimnazijai buvo įteikta Žalioji vėliava ir Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatas. Žalioji vėliava yra aukščiausias apdovanojimas už gamtosauginę veiklą. Šis apdovanojimas, kurį įteikė Gamtosauginių mokyklų koordinatorius Lietuvoje Renaldas Rimavičius, skirtas mokyklai už vykdytą aktyvią aplinkosauginę veiklą – už 2015-2016 m. m. Neringos gimnazijoje vykdytą projektą „Tarp vandenų...“.
Gamtosauginės veiklos projekto vadovė Nijolė Marytė Katėnienė

SVEIKINAME!

Auksinės Kengūros 2016 diplomą (Lietuvių kalba) pelniusią Silviją Kisieliutę (mokytoja N.M. Katėnienė)
Sidabrinės Kengūros 2016 diplomą (Lietuvių kalba) pelniusią Augustę Stalioraitytę (mokytoja V. Studencovaitė)
Sidabrinės Kengūros 2016 diplomą (Anglų kalba) pelniusią Viltę Karlikauskaitę (mokytoja I. Vainutienė)
Sidabrinės Kengūros 2016 diplomą (Anglų) pelniusį Justą Šmulkštį (mokytoja I. Vainutienė)
Vertimų ir iliustracijos projekto „Tavo žvilgsnis“ (Vokiečių kalba) diplomu apdovanotą Emą Atkočaitytę (mokytoja R. Rudenkovienė)
Vertimų ir iliustracijos projekto „Tavo žvilgsnis“ (Iliustracija) diplomais apdovanotus mokinius- Vaivą Babenskaitę, Patriciją Perminaitę, Vasily Shramkovą.

Vilties bėgimas 2016

Vilties bėgimas 2016

Prieš devynerius metus viltis pradėta nešti bėgančiųjų sparnais. Vilties bėgimo tikslas – solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis, vienyti žmones, skatinti sveiką gyvenimo būdą.
Kelintus metus iš eilės mokiniai iš Neringos gimnazijos kartu su kūno kultūros mokytoja metodininke Rita Raugiene dalyvauja šioje gražioje akcijoje. Malonu, kai mokiniai po renginio padėkoja ir pasako, kad bėgs ir kitais mokslo metais.
Apkabinkime Viltį drauge!

Surinktas turinys